Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний фарборозпилювач APRO HVLP потужністю 350 Вт із соплом Ø2,5 мм оснащений нижнім бачком 800 мл і продуктивністю 800 мл/хв. Підходить для розпилення лакофарбових матеріалів під час ремонту та оздоблювальних робіт. Зручний для фарбування різних поверхонь у домашніх умовах і на об’єкті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| В'язкість | 60din/сек |
| Діаметр форсунки | 2.5 мм |
| Потужність | 350 Вт |
| Напруга мережі | 220 В 50 Гц |
| Об'єм бака | 800 мл |
| Продуктивність | 800 мл/хв |
| Робочий тиск | 2-2.5 Бар |
| ШтрихКод | 4824041034574 |
- Ціна: 1 432,20 ₴




