Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна обойма APRO для труб і кабелю 32–34 мм (25 шт) підходить для кріплення комунікацій, коли важливо зберегти більш охайний зовнішній вигляд монтажу. Використовується для фіксації труб і кабелю на поверхні, допомагає тримати трасу рівною та надійною. Практичний кріпіж для ремонту й інженерних робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердла | 8 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Робоча температура | -30 °C +55 °C |
| Розмір | 32-34 мм |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011 |
| Колір | чорна |
| ШтрихКод | 4824041065172 |
- Ціна: 300,30 ₴



