Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна обойма APRO для труб і кабелю 20–22 мм (50 шт) підходить для монтажу комунікацій, коли важливий більш охайний і непомітний зовнішній вигляд кріпежу. Використовується для фіксації кабелю та труб на стіні або стелі, допомагає тримати лінію рівною. Практичний кріпіж для електромонтажу та ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердла | 8 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Робоча температура | -30 °C +55 °C |
| Розмір | 20-22 мм |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011 |
| Колір | чорна |
| ШтрихКод | 4824041065158 |
- Ціна: 313,50 ₴



