Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна обойма APRO для труб і кабелю 18–20 мм (упаковка 50 шт) призначена для акуратного кріплення комунікацій, коли важливо зробити кріпіж менш помітним. Підходить для фіксації кабелю та труб потрібного діаметра під час монтажу на стіні або стелі. Практичний витратник для електромонтажу, ремонту та будівництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердла | 8 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Робоча температура | -30 °C +55 °C |
| Розмір | 18-20 мм |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011 |
| Колір | чорна |
| ШтрихКод | 4824041065141 |
- Ціна: 306,90 ₴



