Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обойма APRO для труб і кабелю 44 мм (25 шт) призначена для фіксації комунікацій великого діаметра на поверхні. Допомагає акуратно закріпити трубу або кабель, підтримувати порядок і надійність монтажу. Практичний кріпіж для будівельних і ремонтних робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердла | 8 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1HCBXfKIlDBcS-k7rXcY1RkI8XZOJHWBN/view |
| Робоча температура | -30 °C +55 °C |
| Розмір | 40 мм |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011 |
| Колір | Білий |
| ШтрихКод | 4824041026357 |
- Ціна: 399,30 ₴





