Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обойма APRO для труб і кабелю 20–22 мм (50 шт) призначена для фіксації комунікацій на поверхні під час монтажних робіт. Допомагає акуратно закріпити кабель і трубу потрібного діаметра, утримуючи трасу рівною та надійною. Практичний кріпіж для електрики, ремонту та будівництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердла | 8 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1HCBXfKIlDBcS-k7rXcY1RkI8XZOJHWBN/view |
| Робоча температура | -30 °C +55 °C |
| Розмір | 20-22 мм |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011 |
| Колір | Білий |
| ШтрихКод | 4824041014620 |
- Ціна: 313,50 ₴





