Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обойма APRO для труб і кабелю 18–20 мм (упаковка 50 шт) призначена для акуратного кріплення проводів, кабелю та труб до поверхні під час монтажних робіт. Допомагає організувати трасу, утримувати комунікації на місці та підтримувати порядок. Практичний кріпіж для електромонтажу та побутових робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердла | 8 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1HCBXfKIlDBcS-k7rXcY1RkI8XZOJHWBN/view |
| Робоча температура | -30 °C +55 °C |
| Розмір | 18-20 мм |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011 |
| Колір | Білий |
| ШтрихКод | 4824041014613 |
- Ціна: 306,90 ₴





