Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло розкладне СІЛА «Павук» (профіль 17мм) 60х51х110см з підголовником постачається з чохлом для зручного перенесення. Підходить для кемпінгу, риболовлі та відпочинку на природі, забезпечує комфортну посадку завдяки високій спинці й підголовнику. Практичне рішення для поїздок, дачі та подвір’я.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Макс. навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Матеріал тканини | 600 D поліестер |
| Опції | Термоізольований підстаканник у підлокітнику. Підголовник. Чохол у комплекті. |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1cQ3_RNUa7oKLG6b4b4NIbTUVer4CyNNk/view |
| Профіль каркасу | 17 мм |
| Розмір | 60 х 51 х 110 см |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000008,000000013,000000014,000000015 |
| ШтрихКод | 4824041055258 |
- Ціна: 1 881 ₴


