Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тачка садово-будівельна одноколісна СИЛА 100 л розрахована на перевезення вантажів до 180 кг і підходить для робіт на ділянці та будівництві. Пневматичне колесо 4×8'' допомагає легше проходити по ґрунту та нерівностях, зберігаючи маневреність. Зручна для перевезення піску, ґрунту, щебеню, розчинів і господарських матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 13 |
| Довжина втулки | 90 мм |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1PUEQQNMnJSgfMCE6dIZQxaL2D3rRoUh_/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000008 |
| Розмір колеса | 4,0х8'' |
| Товщина рами | 1,2 мм |
| Товщина стінки | 0,7 мм |
| ШтрихКод | 4824041067602 |
- Ціна: 2 640 ₴


