Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мініатюрний дюбель-ялинка APRO Ø6 білого кольору для тонких круглих кабелів. Призначений для організації проводки на білих робочих столах, тумбах, поблизу комп'ютерів. Не заважає, але надійно утримує кабель на місці, запобігаючи його падінню чи заплутуванню. Легко монтується та знімається. Упаковка 100 шт. – зручно для офісу або дому з великою кількістю електроніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кабелю | 6 мм |
| Діаметр свердла | 5 мм |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1HCBXfKIlDBcS-k7rXcY1RkI8XZOJHWBN/view |
| Робоча температура | -15 + 60°С |
| Розмір | 6 мм |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000005,000000006,000000007,000000008 |
| Тип | круглий |
| Колір | Білий |
| ШтрихКод | 4824041000371 |
- Ціна: 23,10 ₴




