Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стяжка кабельна APRO з кріпленням 5×200 біла (пач 100 шт) призначена для фіксації об’ємніших джгутів і кріплення їх до поверхні. Зручна для монтажу проводки, організації кабелів у щитах та на об’єктах, допомагає надійно закріпити джгут без провисання. Білий колір підходить для внутрішнього монтажу та охайного вигляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. навантаження | 22 кг |
| Матеріал | Поліамід 66 |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1HCBXfKIlDBcS-k7rXcY1RkI8XZOJHWBN/view |
| Робоча температура | - 45 °C +80 °C |
| Розмір | 5*200 мм |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011 |
| Колір | Білий |
| ШтрихКод | 4824041000364 |
- Ціна: 128,70 ₴







