Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабельні стяжки APRO 5×400 білі (пач 100 шт) призначені для фіксації дуже великих зв’язок кабелів і проводів. Довжина 400 мм зручна для монтажу на об’єкті та організації проводки, допомагає надійно стягувати об’ємні джгути. Білий колір підходить для внутрішнього монтажу та охайного вигляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. навантаження | 22 кг |
| Матеріал | Поліамід 66 |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1HCBXfKIlDBcS-k7rXcY1RkI8XZOJHWBN/view |
| Робоча температура | - 45 °C +80 °C |
| Розмір | 5*400 мм |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000009,000000011 |
| Колір | Білий |
| ШтрихКод | 4824041000258 |
- Ціна: 184,80 ₴





