Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дюбель-ялинка APRO 10х5 білого кольору для кріплення пласких дротів. Ідентичний за розмірами та функцією чорному варіанту. Білий колір краще поєднується зі світлими стінами, стелями або білими плінтусами, роблячи кріплення менш помітним. Зручний та економічний спосіб організації тимчасової або постійної проводки без свердління отворів під дюбелі. Упаковка 100 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кабелю | 10 мм |
| Діаметр свердла | 6 мм |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1HCBXfKIlDBcS-k7rXcY1RkI8XZOJHWBN/view |
| Робоча температура | -15 + 60°С |
| Розмір | 10*5 мм |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000005,000000006,000000007,000000008 |
| Тип | плоский |
| Колір | Білий |
| ШтрихКод | 4824041000432 |
- Ціна: 26,40 ₴






